Ons teamHet succesteam.

Hi, Tom!


Manager Inkoop .
tom@aflgroep.nl


Hi, Niels!


Categorie manager .
nielsvdh@aflgroep.nl


Hi, Johan!


Categorie manager .
johan@aflgroep.nl


Hi, Eric!


Operationeel inkoper .
eric@aflgroep.nl


Hi, Tommie!


Operationeel inkoper .
tommie@aflgroep.nl


Hi, Bas!

Operationeel inkoper .
bas@aflgroep.nl


Hi, Frank!


Manager Financiën, P&O en ICT .
frank@aflgroep.nl


Hi, Niels!


Medewerker financiën .
niels@aflgroep.nl


Hi, Rody!


Hoofd marketing & communicatie .
rody@aflgroep.nl


Hi, Ine!


Content marketeer.
ine@aflgroep.nl


Hi, Lars!


Content marketeer .
lars@aflgroep.nl


Hi, Charlotte!


Content marketeer.
charlotte@aflgroep.nl


Hi, Corné!


Content marketeer.
corne@aflgroep.nl


Hi, Sophie!


Content marketeer.
sophie@aflgroep.nl


Hi, Wendy!


Manager e-commerce .
wendy@aflgroep.nl


Hi, Bram!


Manager logistiek .
bramschonenberg@aflgroep.nl


Hi, Hugo!

Algemeen directeur .
hugo@aflgroep.nl


Hi, Bart!

Bart Sanders

Adviseur / Aandeelhouder .
06 – 20 70 87 99


Hi, Thijs!


Adviseur / Aandeelhouder .
06 – 51 17 20 88

Onze kanjers.

Wist je dat .. ?

  • We voorzien meer dan 40.000 zakelijke en particuliere klanten van logistieke gebruiks- en verbruiksartikelen. Hiermee zijn wij een van de grootste webshops op het gebied van logistiek en transport in Nederland en België.
  • Enkele grote bekende webshops en fysieke winkels zijn met ons in zee gegaan en kiezen voor Logistiekconcurrent.nl of Logistiekdirect.be als totaalleverancier voor hun gebruiks- en verbruiksartikelen op het gebied van logistiek en transport.
  • Door onze recente magazijnuitbreiding raken zelfs magazijnmedewerkers de weg soms kwijt. Met meer dan 13.000 verschillende producten doen we er alles aan om door de bomen het bos nog te kunnen blijven zien.
  • Klanten beoordelen ons met de allerhoogste beoordeling via onafhankelijke recensiepartij Trusted Shops. Hiervoor hebben we een certificaat ontvangen en behoren we tot een van de gecertificeerde webwinkels met geld-terug-garantie.
  • Logistiekconcurrent.nl is benoemd tot Brabants Besten, waarmee we onszelf onderscheiden als een sterk innovatief bedrijf met innovatief werkgeverschap. Door dit uit te dragen naar andere ondernemers, hopen we te inspireren en bij te dragen aan de verdere versterking van het bedrijfsleven en aan tevreden medewerkers die meer kans krijgen om het beste uit zichzelf te halen.
  • Logistiekconcurrent.nl won de FD Gazellen Award en behoorde daarmee tot de snelst groeiende bedrijven van Nederland. Door het verkennen van nieuwe marktgebieden en “internethandel” zijn we geworden zoals we nu zijn. We zijn hartstikke trots, maar stoppen zeker weten niet met innoveren, inspireren en groeien.
  • In tegenstelling tot vele andere webshops, bieden wij de mogelijkheid bestellingen af te halen bij onze afhaalbalie, grenzend aan ons magazijn. Hierdoor kunnen klanten, mochten ze dat willen, hun bestelling zelf op komen halen als ze in de buurt zijn. Een afspraak maken is niet nodig; allereerst een bestelling plaatsen wél.
  • We hebben plezier in ons werk en doen er elke dag weer alles aan om de beste te zijn én te blijven. We zorgen dat we voorop blijven lopen, want van stilstaan wordt niemand beter.